Dijital Pazarlama Danışmanlığında Yaşadığınız Her Türlü Problemi Beraber Çözelim

Dijital pazarlama danışmanı olarak emeklerinizin karşılığını alamamaktan dolayı yorulmuş ve belirsizlikten ötürü kaygılı hissediyor musunuz?

2019’dan beri farklı alanlarda(online eğitim, e-ticaret, SAAS vb.) firmalara danışmanlık verdik. Müşterilerimizle sayısız tecrübe yaşadık. Danışmanlık öncesi görüşmelerde fiyatımız yüksek geldi, hizmetimizi doğru aktaramadık, şartlarımızı karşıya kabul ettiremedik. Müşteriyi aldıktan sonra beklentilerini karşılayamadık, fiyatımızı güncelleyemedik, yaptıklarımızı tam olarak gösteremedik vb.

Tüm bunların sonucunda önce doğru müşteri tanımımızı netleştirdik. Sonra bu tanıma uygun müşteriler bulduk ve en nihayetinde düzgün bir sistemle kaygı ve stresin daha az olduğu bir danışmanlık sistemi inşa ettik.

Mutlu Danışmanlarımızın Yorumları

”Funnel Kafası ekibi ne yaptığını çok iyi biliyor, sizi dinliyor ve hedefinizi analiz ediyor. En iyi funnel çözümlerini sunup, aynı zamanda bu süreci güvenle yürütüyorlar. Onlar harika bir danışman, koç ve pazarlamacı…

Barış Kılıçarslan – Uluslararası Eğitmen/Yazar

”Funnel Kafası ile çalışmaya başlamadan önce, internette herhangi bir ürün/hizmetimizi satmakta zorlanıyorduk. Markamızı bir yıl içinde 0’dan 1 Milyon TL ciroya çıkardılar. Ekibin bir numaralı önceliğinin taleplerinizi karşılamak ve üstün müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunu güvenle söyleyebiliriz.”

Ali İhsan Burak/Hilal Çay Başgelmez – K4English Kurucuları

”Çok kaliteli ve kapsamlı bir çözüm üretiyorsunuz. Sürekli araştırma içinde bilgiyi harmanlamanız çok etkileyici. Sadece fikir sunmuyorsunuz, aynı zamanda bu işin içindesiniz. Bilgi ve tecrübeyi sentezleyerek kullanıp verim almanız ve bununla da para kazanmanız hem güven verici hem de etkileyici.”

Rüstem Temriyev / Eğitmen ve Bilgi Girişimcisi

Danışmanlıkta Yaşayacağınız Muhtemel Problemler

Kariyerimizi bir sistem kurmaya ve Funnel Kafası olarak bunu en iyi şekilde aktarmaya adadığımız için yaşanabilecek muhtemel problemleri biliyoruz.

Danışman olarak yaşadığınız ya da yaşayacağınız tüm problemleriniz aşağıdaki kategorilerden birine muhakkak girer. Danışmanlığın hangi safhasında olduğunuzdan bağımsız olarak bu problemleri çözmeniz ve bir sistem inşa etmeniz şarttır. Problemler:

  1. Nasıl müşteri bulacağını bilememek. (Doğru Müşteri Problemi)
  2. Müşteriyle düzgün iletişim kuramamak. (Doğru Müşteri Problemi)
  3. Müşteriye nasıl fiyat sunacağını bilememek. (Bilgi ve Deneyim Problemi)
  4. Öğrendiklerini hayata geçirememek. (Uygulama Problemi)
  5. Danışmanlık işini sürdürülebilir ve kârlı hale getirememek. (Sistem Problemi)
  6. Nasıl ekip kuracağını ve yöneteceğini bilememek. (Sistem Problemi)

Danışmanlar için hazırladığımız 1-1 mentorluk seanslarında amacımız önce problemi doğru şekilde tespit etmek ve daha sonra da sizin durumunuza uygun en iyi çözümü sunarak uygulamanızı sağlamaktır.

Aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek bizimle görüşebilirsiniz:

1-1 Mentörlük [1 Saat]

1 saatlik görüşmeyle dijital pazarlama danışmanlığıyla ilgili aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Görüşme sonunda işinizle ilgili hemen hayata geçirebileceğiniz cevaplar alacaksınız.

1-1 Görüşme Ayarla ⌲

tek seferlik – $150

1-1 Mentörlük [3 Saat]

($100 indirimli paket)
Seçtiğiniz takvime göre dijital pazarlama işinize dair problemleri sistematik olarak ele alacağız. Uygulamanız adına bir yol haritası ve aksiyon planı çıkaracağız.

1-1 Görüşme Ayarla ⌲

tek seferlik – $350

* Görüşmeden tatmin edici bir cevapla ayrılmazsanız %100 para iade garantisi veriyoruz. Her zaman önce değer.

— Emre Doganer & Hasan Bölükbas

Emre DoğanerHasan Bölükbaş

P.S. Funnel Kafası olarak meselenin sürekli ve zorla insanlara bir şeyler satmak olmadığını biliyoruz. Eğer gerçekten karşı tarafı umursuyorsanız bunu her adımda göstermeli ve onlara hissettirmelisiniz. Bunun için bu sayfa bir satış sayfası olarak adlandırılsa da hatta funnel adına başka sayfaya link vermenin dikkat dağıtıcı olduğu söylense de aşağıya sizin için bu konuda daha önce ürettiğimiz içerikleri ekliyoruz. Katkısı bol olsun 🙂

[1] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 1. Bölüm (link)

[2] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 2. Bölüm (link)

[3] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 3. Bölüm (link)

[4] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 4. Bölüm (link)

[5] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 5. Bölüm (link)

[6] Funnel Kafası Podcast Danışmanlar için Müşteri Bulma Yöntemleri 6. Bölüm (link)

[7] Funnel Kafası Podcast Danışmanlık Vereceğin Firma Sana Uygun mu? (link)