Eğitimler

Doğru Müşterileri Bulup Kaygı ve Stres Yaşamadan Nasıl Danışmanlık Gelirini Arttırabilirsin?

Hakettiği saygıyı görememek, dayatılan ağır sözleşmeler, zamanında ödenmeyen hizmet bedelleri, sana ait olmayan sorumlulukların üzerine yüklenmesi, iş kapsamı dışında ücretsiz yapılması istenen hizmetler, saat gözetmeksizin atılan mesajlar ya da gelen aramalar…

Yukarıda saydıklarımız doğru müşteriyi bulamayan tüm dijital pazarlama danışmanlarının ortak derdidir.

Doğru müşterileri bulup kaygı ve stres yaşamadan nasıl danışmanlık gerilirini arttırabileceğini öğrenmek istiyorsan bu masterclass tam sana göre.

Şimdi Yerini Ayırt ⌲

Kontenjan 30 kişiyle sınırlıdır.

Dijital Pazarlama Danışmanları için Kârlı ve Sürdürülebilir İş Modeli Kurma Eğitimi

Dijital pazarlama danışmanlık işinizde sağlıklı bir sistem kuramamaktan yoruldunuz mu? Sürekli olarak yeni pazarlama stratejileri ve taktiklerine yetişmek zorundaymış gibi hissetmek sizi de bıktırıyor mu? Eğer bunları yaşıyorsanız yalnız değilsiniz!

Bir çok pazarlama danışmanı aynı zorluklarla her gün mücadele ediyor. Dijital pazarlamanın sürekli değişen dünyasında hem kendi işinizi yönetmek hem de müşterilere hizmet vermeye çalışmak zor ve çaba isteyen bir süreç, biliyoruz.

İşte bu 4 haftalık Online Canlı eğitimde bir sistem kurmayı, işinizi doğru konumlandırıp bir üst seviyeye taşımayı ve Funnel Kafası prensipleriyle kârlı ve sürdürülebilir bir yapı inşaa etmeyi öğreneceksiniz.

Pazarlama danışmanlığında yeni olmanız ya da bir süredir hizmet veriyor olmanız fark etmez. Bu eğitim size sistemli, zamansız ilke ve prensiplere dayanan bir iş modeli kurmayı tüm detaylarıyla adım adım anlatmak için tasarlandı.

Eğitimden haberdar olmak için bültene kayıt ol!