Eğitimler

Bill Gates’in Microsoft’u kurmasına ilham verenin de okuduğu bir kitap olduğunu duymuş muydunuz? Gates başarısını kısmen John Brooks’un “Business Adventures(İş Maceraları)” adlı kitabını okumasına bağlıyor.

Ya da yazar J.K. Rowling Lewis’in “Aslan, Cadı ve Dolap” kitabını “Harry Potter” serisinin ilham kaynağı olarak gösteriyor. Rowling, kitabın hayal gücünü açtığını ve ona hikaye anlatımının gücünü gösterdiğini söylüyor.

Bir kitabın insanın hayatında yapabileceği değişiklik bu denli güçlüyken neden kendi alanımızla ilgili en önemli kitapları okumayız!

Gelin beraber pazarlama alanında okunmamış kitap bırakmayalım. En değerli ve kıymetli bilgileri kitaplardan süzelim ve üzerine düşünelim.

Kitap Kulübünü İncele ⌲

Dijital Pazarlama Danışmanları için Kârlı ve Sürdürülebilir İş Modeli Kurma Eğitimi

Dijital pazarlama danışmanlık işinizde sağlıklı bir sistem kuramamaktan yoruldunuz mu? Sürekli olarak yeni pazarlama stratejileri ve taktiklerine yetişmek zorundaymış gibi hissetmek sizi de bıktırıyor mu? Eğer bunları yaşıyorsanız yalnız değilsiniz!

Bir çok pazarlama danışmanı aynı zorluklarla her gün mücadele ediyor. Dijital pazarlamanın sürekli değişen dünyasında hem kendi işinizi yönetmek hem de müşterilere hizmet vermeye çalışmak zor ve çaba isteyen bir süreç, biliyoruz.

İşte bu 4 haftalık Online Canlı eğitimde bir sistem kurmayı, işinizi doğru konumlandırıp bir üst seviyeye taşımayı ve Funnel Kafası prensipleriyle kârlı ve sürdürülebilir bir yapı inşaa etmeyi öğreneceksiniz.

Pazarlama danışmanlığında yeni olmanız ya da bir süredir hizmet veriyor olmanız fark etmez. Bu eğitim size sistemli, zamansız ilke ve prensiplere dayanan bir iş modeli kurmayı tüm detaylarıyla adım adım anlatmak için tasarlandı.

Eğitimden haberdar olmak için bültene kayıt ol!

Funnel ile Kârlı ve Sürdülebilir Ekonomi Oluştur!

Funnel Eğitimi; pazarlamanın tüm gücünü açığa çıkaracağınız 5 haftalık online, canlı ve uygulamalı bir deneyimdir.

Bu eğitimde Funnel’ı kendi iş modelinize uygulayarak gelirlerinizi nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

Eğitim sonunda şu 3 şeye sahip olacaksınız:

  • Potansiyel müşterilerin dikkati nasıl çekilir? (Trafik)
  • Onlar ile nasıl bağ kurulur? (Etkileşim)
  • Kurulan bağdan nasıl ekonomi oluşturulur? (Dönüşüm)