(Bölüm 4/4) Funnel Kafası Sistem Manifesto

✦ 4 bölümden oluşan Funnel Kafası Sistem Manifesto serisi, danışmanlar için hazırladığımız eğitimi ve düşünce yapımızı tanımanız adına çok değerli.

Eğer bu manifesto serisi size anlamlı geliyorsa, Funnel Kafası Sistem Eğitimi‘ne katılıp dijital pazarlama danışmanlığıyla kârlı ve sürdürülebilir bir yapıyı nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.

Sadece manifesto kısmında yazdığımız 4 bölümün bile şu ana kadar anlatılmamış bir çok hususa temas ettiğine eminiz. Hala okumadıysanız buradan hem eğitimin içeriğini hem de manifestonun tüm bölümlerini okuyabilirsiniz.

Sistem eğitimine başvuruları açmadan önce bu eğitim kimin için ve kimin için değil konusunda olabildiğince net olmaya çalışacağız.

Bu eğitimin piyasadaki en büyük, en bilinen ya da en farklı danışmanlık eğitimi olması gibi bir derdimiz yok. Bir tek derdimiz var o da: belirli bir gruptaki dijital pazarlama danışmanlarının hayatını değiştirecek ve onlara dilediği özgürlüğü verecek bir yapı olmasını istiyoruz.

Bu eğitimde danışmanlık iş modelinde başarılı olabilmek için ihtiyacın olan ve değişmeyen ilke ve prensiplere dayanan yapıyı öğreneceksin.

Sistem eğitimini piyasadaki tüm eğitimlerden ayıran ana unsurlar şunlar:

  • Mantalite öncelikli
  • Sistem kurma odaklı
  • Canlı ve uygulamalı