(Bölüm 4/4) Funnel Kafası Sistem Manifesto

✦ 4 bölümden oluşan Funnel Kafası Sistem Manifesto serisi, danışmanlar için hazırladığımız eğitimi ve düşünce yapımızı tanımanız adına çok değerli.

Eğer bu manifesto serisi size anlamlı geliyorsa, Funnel Kafası Sistem Eğitimi‘ne katılıp dijital pazarlama danışmanlığıyla kârlı ve sürdürülebilir bir yapıyı nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.

Sadece manifesto kısmında yazdığımız 4 bölümün bile şu ana kadar anlatılmamış bir çok hususa temas ettiğine eminiz. Hala okumadıysanız buradan hem eğitimin içeriğini hem de manifestonun tüm bölümlerini okuyabilirsiniz.

Sistem eğitimine başvuruları açmadan önce bu eğitim kimin için ve kimin için değil konusunda olabildiğince net olmaya çalışacağız.

Bu eğitimin piyasadaki en büyük, en bilinen ya da en dikkat çeken danışmanlık eğitimi olması gibi bir derdimiz yok. Bir tek derdimiz var o da: en az 1 tane müşterisi olmuş dijital pazarlama danışmanlarının hayatını değiştirecek ve onlara dilediği özgürlüğü verecek bir yapı olması.

Bu eğitimde danışmanlık iş modelinde başarılı olabilmek için ihtiyacın olan zamansız ilke ve prensipleri ve doğru müşteriye, doğru sisteme ve doğru akışa sahip bir sistemi kurmayı öğreneceksin.

Sistem eğitimini piyasadaki tüm eğitimlerden ayıran ana unsurlar şunlar:

  • Eğitim/değişim öncelikli
  • Sistem kurma odaklı
  • Değer öncelikli
  • Canlı ve uygulamalı

Her birini kısaca özetleyelim.

Funnel Kafası’nın en öncelikli konusu dokunduğu insanların olabildiğince doğru kararlar verebilmesini sağlamak. Bunun yolu da eğitimden, yani değişebilme kapasitesinden geçiyor. Bu size çok basit ve aşikar gelebilir. Ancak eğitimler bu alanda ter dökmüş, deneyim yaşamış ve işin içinden gelen kişiler tarafından verilmiyor. Genelde iş modelini reklamdan, funneldan ve satıştan ibaret sananlar tarafından veriliyor.

Bu durum ”online eğitimlere” kötü bir nam kazandırdı. Çünkü insanlar yaşadıkları deneyim ya da elde ettikleri sonuçların esasında kimsenin umrunda olmadığını keşfetti. Ancak biz bu olumsuz durumu bir fırsat olarak görüyoruz. Bunu güzel ve güvenilir bir şeye dönüştürebiliriz. Siz de bunun bir parçası olabilirsiniz.

Eğitim ve değişim yani mantalite temelli olmak bizim bu alana bakışımızın bir yansıması. Sağdan soldan duyduğumuz şeyleri sırf güzel diye insanlara sunmak ya da ne işe yaradığı belli olmayan funnel’ları sizle buluşturmak yerine bize dokunan herkesi her aşamada bir eğitim ve değişime tabi tutarak ilerliyoruz.

Birinci bölümde anlattığımız gibi bu eğitim tamamen ”sistem” kurmakla ilgili bir eğitim. Bu eğitimde öğrendiğiniz her şeyi hem kendi sisteminize hem de müşterilerinize değer katmada rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Bu eğitim müşteriler, ekibiniz ve paydaşlarınızla nasıl düzgün işleyen bir sistem kurarsınız ve size uygun olmayanları da nasıl elersinizle ilgili bir eğitimdir.

Bulunduğumuz zamanda insanlara empati ve değer odaklı yaklaşmayı bir farklılık olarak dile getirmek istemezdik. Ancak eğitim sektörünün durumu ortada. Bizler geçici hevesler adına burada değiliz. 4 senedir aralıksız içerik üretiyoruz ve ömrümüzün sonuna kadar da insanlara ve bu ekosisteme değer katmak adına burada olacağız.

Bu yüzden geçicik taktiklerden ve zorlama odaklı yaklaşımlardan ziyade, zamansız, insanı öncelikleyen, uzun soluklu ilişkilere yatırım yapan ve herkesle derin bağlar kurmak isteyen bir eğitime yatırım yapmak istiyoruz.

Şunu biliyoruz ki; eğer siz premium hizmetler sunabilecek ve bir sisteme sahip iş modeli kurmazsanız piyasada varlığınızı sürdürebilmeniz çok zor olacak.

Bu sebeple kendi sisteminizi kurabilmeniz adına Funnel Kafası’nda kullandığımız tüm metodları herhangi bir filtre kullanmadan doğrudan sizinle paylaşacağız.

Yarın değil, seneye değil arzu ettiğiniz sisteme kavuşmak için şimdi harekete geçmenin vakti geldi.

Bizi buraya kadar okuyan ve anlayanları eğitime bekliyoruz.

Tıklayın ve Katılın ⌲