Ücretsiz İçerikler

Biz ürettiğimiz 80+ Funnel Kafası Podcasti, 40+ Funnel Kuruyoruz Canlı Yayını, 60+ Funnel Kafası Bülteni, sayısız YouTube videosu, makale, sosyal medya postları ve yüzlerce içerikle bu alana değer katmaya devam ediyoruz.

Burada insanların birbirine anlatmaktan keyif alacağı, işine uyguladığında fayda göreceği, zamansız ilke ve prensiplere dayanan ücretsiz içeriklere yer vereceğiz.

Funnel Kafası Podcast Serisi

Kendinize ve işinize yeni bir mantalite ile bakarak pazarlama, iş kurmanın temelleri, ustalaşmak, teklif hazırlamak, funnel kurmak ve satış yapmak konularında zamanla değişmeyen ilke ve prensipler öğrenmek istiyorsanız sizi bekliyoruz.

Dinlemeye Başla ⌲

Funnel Kafası Blog

Funnel Kafası’nın 6 ana dinamiği hakkında rehber niteliğinde uzun yazılar ve ekip olarak çalışma, iş yapma, müşteri iletişimi, bilgi yönetimi gibi konularda ilham verici içerikler paylaşıyoruz.

Öğrenmeye Başla ⌲

Funnel Kafası YouTube Kanalı

Funnel Kuruyoruz Canlı Yayınları, Funnel’ı Anlama Serisi, Neden Satamıyorum gibi daha bir çok kapsamlı seriler ve tekil videolarla internette funnel konusunu en yalın şekilde öğrenebileceğiniz video içerikleri üretiyoruz.

İzlemeye Başla ⌲

Funnel Kafası Bülten

İşine ve hayatına funnel ilke ve prensipleri ile değer katan 1200+ girişimci arasına katıl! Her Cuma saat 10:00’da 5 dakikalık bir bülten mail kutunda.

Bültene Abone Ol ⌲