Hizmetler

Funnel Kafası olarak 2019 yılından beri SAAS, Online Eğitim ve e-ticaret başta olmak üzere bir çok farklı şirkete ve online iş modeli sahiplerine hizmet ettik, etmeye devam ediyoruz. Sürdürülebilir bir sistemi hedeflemenin ve sürekli bu ideali geliştirmenin çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz.

Burada Funnel Kafası’ndan alabileceğiniz hizmetlere ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Dijital pazarlama danışmanı olarak emeklerinizin karşılığını alamamaktan dolayı yorulmuş ve belirsizlikten ötürü kaygılı hissediyor musunuz?

Müşteri bulma, fiyatlandırma, müşteriyi elde tutma, sistem kurma, ekip ve proje yönetme dahil her türlü sorunuzu Funnel Kafası’na sorun ve görüşmelerden bir yol haritasıyla çıkarak uygulanabilir adımlara sahip olun.

Mentorluk Al ⌲

Funnel Kafası ekibi olarak belki 100’e yakın 1-1 seans yaptık. Tüm bunlardan öğrendiğimiz şey ise insanların kendi iş modelleriyle ilgili özel geribildirimler alması onları her zaman daha fazla etkiliyor. Harekete geçip aksiyon almaları kolaylaşıyor.

1-1 danışmanlıklar görüştüğümüz kişilere berrak bir yol haritası ve aksiyon planı sunmak adına oluşturduğumuz bir hizmet.

1-1 Görüşme Ayarla ⌲

Ekip olarak şunu her zaman dile getiriyoruz: Para el değiştirmeden karşı tarafa empatiyle yaklaşmak ve değer sunmak bizim için çok önemli. Kendinizi hazır hissetiğiniz zaman hizmetlerimizden size uygun olanı seçerek bizle çalışabilirsiniz. Bunun dışında ürettiğimiz sayısız içeriğe de muhakkak göz atmanızı tavsiye ederiz.

— Emre Doganer & Hasan Bölükbas

Emre DoğanerHasan Bölükbaş

”Ekip olarak enerjik, dinamik ve iletişimi kuvvetli bir ekipsiniz. Sormadan söylüyor, açıklama yapıyor olmanız büyük artı. Bazı konularda biz dönüş yapmakta geciksek bile siz peşini bırakmıyor ısrarla cevap almaya çalışıyorsunuz. Pazarlamadan çok anlamasak ta konulara hakimliğinizi yorumlarınızdan, yaklaşımınızdan anlıyoruz. Güven veriyorsunuz. Diğer paydaşlarla da iletişimi bizim adımıza ama bizi her adımda bilgilendirerek yapmanız da oldukça doğru bir yöntem. Böylece biz de rahatlıkla asıl konularımıza odaklanabiliyoruz. ”

— Mehmet Onur / Bizim Hesap Satış Koordinatörü

”Funnel Kafası ekibinden çok memnunuz. Dışarıdan bir danışmanlık almış gibi değil de içimizden biri gibiler. İşimizle ilgili her türlü konuyu danışabileceğimiz bir ekip olması bizi çok rahatlattı.”

— Murat Akarsu / Head of Customer Success – Adisyo

”Funnel Kafası ekibi ne yaptığını çok iyi biliyor, sizi dinliyor ve hedefinizi analiz ediyor. En iyi funnel çözümlerini sunup, aynı zamanda bu süreci güvenle yürütüyorlar. Onlar harika bir danışman, koç ve pazarlamacı…”

— Barış Kılıçarslan / Uluslararası Eğitmen-Konuşmacı – Yazar